Masaż z pellingiem

/Masaże Masaże
 

Masaż z peelingiem wykonywany jest na koniec spotkania i poprzedzony jest masażem właściwym. Pozytywnie wpływa na odżywienie i wygląd skóry, utrzymując ją w dobrym stanie przez długi czas.

Połączenie masażu z peelingiem jest idealnym zestawem odnowy biologicznej. Masaż redukuje stres, ból i zapewnia odprężenie, a peeling przyśpiesza odnowę i regenerację naskórka. Dzięki peelingowi poprawia się krążenie i odżywienie skóry, a to sprawia, że staje się ona jędrna, gładka i świeża. Dodatkowo peeling opóźnia proces starzenia się skóry i pozytywnie wpływa na jej wygląd, sprawiając, że jest pełna blasku i prezentuje się wyjątkowo korzystnie. Masaż z peelingiem wykonywany regularnie pomaga również zlikwidować wszelkie nierówności na skórze, można więc go wykorzystać jako masaż antycellulitowy.

Wrocław jako miasto osób o szybkim tempie życia z pewnością doceni odrobinę luksusu, jaką oferujemy w naszym studiu masażu. Zabiegi pozwolą na zapewnienie odnowy biologicznej na najwyższym poziomie. Opinie naszych zadowolonych klientów to najlepszy dowód na szeroką wiedzę, miłą atmosferę i profesjonalizm, jakim charakteryzuje się nasze studio. Wszystkich chętnych zapraszamy do sprawdzenia naszej szerokiej oferty na masaże. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem i kontaktu w celu umówienia wizyty.

Wpisy cennika powiązane z ofertą

Zapraszamy do przeglądania pełnego cennika.
Nazwa usługi
Cena
Masaż z pellingiem
Kontakt telefoniczny
 
 

ul. Pułaskiego 22, Wrocław W pomieszczeniu salonu urody JOANNA

Studio masażu Creativ Wrocław Studio masażu Creativ
ul. Pułaskiego 22
50-446 Wrocław
Godziny pracy Godziny pracy biura
Poniedziałek - środa 900 - 1900
Czwartek - piątek 900 - 1600
Telefon Masz pytania? Zadzwoń:
782 462 049
Mail Kontakt mailowy
gabinet.creativ@gmail.com
Studio masażu Creativ Wrocław
Polityka prywatności
Wykonanie ActivePage.pl