Masaż leczniczy

/Masaże Masaże
 

Masaż leczniczy ma poprawiać stan zdrowia i odprężać, poprawiając samopoczucie. Stosowany jest przy dolegliwościach bólowych różnego pochodzenia, nadmiernym stresie, czy problemach ze snem. Łagodzi napięcie, relaksuje i pozytywnie wpływa na jakość życia.

Masaż leczniczy wykonywany jest przede wszystkim w walce z bólem, gdyż doskonale rozluźnia mięśnie i pomaga się odprężyć. Często wykorzystywany jest do leczenia bóli pleców, karku, czy głowy. Odpowiednio dobrane metody zwiększają ruchomość układu ruchu, zmniejszając dolegliwości i poprawiając komfort w codziennym życiu.

Masaż leczniczy redukuje nadmierną sztywność karku, poprawia krążenie krwi i limfy, co pozytywnie wpływa na wygląd i odżywienie skóry. Relaksuje, wzmacnia naturalną odporność i niweluje napięcie mięśniowe. Do najpopularniejszych masaży leczniczych należy masaż kręgosłupa, co wynika z faktu, że to właśnie w obrębie pleców najczęściej dochodzi do dolegliwości bólowych spowodowanych:

Decydując się na taki zabieg, ważne jest, aby wybrać osobę, która posiada odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, które są niezbędne, aby prawidłowo przeprowadzić masaż leczniczy. Nasze usługi przeprowadzane są na najwyższym poziomie i gwarantują bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście.

Wpisy cennika powiązane z ofertą

Zapraszamy do przeglądania pełnego cennika.
Nazwa usługi
Cena
Masaż leczniczy wybranej partii ciała 30 min.
od 65 zł
Masaż leczniczy wybranej partii ciała 50 min.
od 80 zł
 
 

ul. Pułaskiego 22, Wrocław W pomieszczeniu salonu urody JOANNA

Studio masażu Creativ Wrocław Studio masażu Creativ
ul. Pułaskiego 22
50-446 Wrocław
Godziny pracy Godziny pracy biura
Poniedziałek - środa 900 - 1900
Czwartek - piątek 900 - 1600
Telefon Masz pytania? Zadzwoń:
782 462 049
Mail Kontakt mailowy
gabinet.creativ@gmail.com
Studio masażu Creativ Wrocław
Polityka prywatności
Wykonanie ActivePage.pl