Masaż kamieniami

/Masaże Masaże
 

Masaż gorącymi kamieniami, jest jedną z najstarszych znanych technik masowania i stosowano go już w starożytności. Ten rodzaj zabiegu wspaniale relaksuje i odpręża za pomocą przyjemnego zapachu i ciepła. Masaż gorącymi kamieniami zalecany jest przy znacznych napięciach mięśni, stresie i przemęczeniu.

Masaż kamieniami polega na ułożeniu na ciele w odpowiedni sposób przyjemnie rozgrzanych kamieni bazaltowych przed przystąpieniem do masażu właściwego. Pomaga to dodatkowo rozluźnić mięśnie i ułatwia ich dogłębne rozmasowywanie. Czas pozostawienia ciepłych kamieni zależy od dolegliwości i dobierany jest indywidualnie dla każdego pacjenta. Masaż gorącymi kamieniami dużo różnorodnych korzyści, z których najważniejsze to:

Dodatkowo masaż gorącymi kamieniami poprzez dogłębne odprężenie, korzystnie wpływa na ogólne samopoczucie oraz układ odpornościowy. Przywraca równowagę psychiczną, poprawia jakość snu i dodaje energii witalnych.

Do naszego studia masażu zapraszamy wszystkich, którzy chcą wypróbować dobroczynne skutki, jakie przynosi ten masaż. Nasze studio masażu we Wrocławiu czeka na Ciebie!

Wpisy cennika powiązane z ofertą

Zapraszamy do przeglądania pełnego cennika.
Nazwa usługi
Cena
Masaż gorącymi kamieniami 60 min.
130 zł
Masaż gorącymi kamieniami 90 min.
165 zł
 
 

ul. Pułaskiego 22, Wrocław W pomieszczeniu salonu urody JOANNA

Studio masażu Creativ Wrocław Studio masażu Creativ
ul. Pułaskiego 22
50-446 Wrocław
Godziny pracy Godziny pracy biura
Poniedziałek - środa 900 - 1900
Czwartek - piątek 900 - 1600
Telefon Masz pytania? Zadzwoń:
782 462 049
Mail Kontakt mailowy
gabinet.creativ@gmail.com
Studio masażu Creativ Wrocław
Polityka prywatności
Wykonanie ActivePage.pl