Masaż bańką chińską

/Masaże Masaże
 

Masaż bańką chińską ma bardzo wszechstronne zastosowanie ze względu na swoje dobroczynne działanie. Tego typu zabieg pozytywnie wpływa na zdrowie, relaksuje, niweluje odczucie zmęczenia i poprawia wygląd skóry. To właśnie dlatego masaże bańką chińską stale zyskują nowych zwolenników, którzy doceniają ich zbawienny wpływ na zdrowie i wygląd. Bańka chińska może być stosowana na plecy, brzuch, uda, pośladki i twarz.

Przed rozpoczęciem zabiegu z bańką chińską wykonywany jest masaż klasyczny, który ma zapewnić lepsze efekty i przynieść dodatkowe korzyści, odpowiednio przygotowując ciało. Sam masaż bańką chińską polega na przyłożeniu jej do osłabionego miejsca, a następnie zassania powietrza, co powoduje wytworzenie podciśnienia, które mobilizuje organizm do intensywnej regeneracji i zwalczania bólu lub stanu chorobowego.

Masaż bańką chińską uśmierza ból, relaksuje i redukuje stres. Dodatkowo wspiera naturalne mechanizmy odporności człowieka, co sprawia, że łagodzone są objawy infekcji takich jak grypa, czy przeziębienie. Bańka chińska pozytywnie wpływa także na wygląd i kondycję skóry powoduje jej lepsze ukrwienie i odżywienie, co czyni ją świeżą, gładką i pełną blasku. Masaże bańką chińską często są wykorzystywane również do walki z cellulitem, gdyż zwiększają naturalne mechanizmy regeneracji i odnowy skóry oraz ją wygładzają.

W naszej ofercie znajdują się również inne masaże. Zapraszamy do osobistego odwiedzenia naszego studia masażu i sprawdzenie, jak masaże relaksacyjne, lecznicze i sportowe pozytywnie wpływają na ciało i pozwalają się zrelaksować.

Wpisy cennika powiązane z ofertą

Zapraszamy do przeglądania pełnego cennika.
Nazwa usługi
Cena
Masaż bańka chińska 30 min.
65 zł
Masaż bańka chińska 60 min.
120 zł
 
 

ul. Pułaskiego 22, Wrocław W pomieszczeniu salonu urody JOANNA

Studio masażu Creativ Wrocław Studio masażu Creativ
ul. Pułaskiego 22
50-446 Wrocław
Godziny pracy Godziny pracy biura
Poniedziałek - środa 900 - 1900
Czwartek - piątek 900 - 1600
Telefon Masz pytania? Zadzwoń:
782 462 049
Mail Kontakt mailowy
gabinet.creativ@gmail.com
Studio masażu Creativ Wrocław
Polityka prywatności
Wykonanie ActivePage.pl