Masaż autorski Creativ

/Masaże Masaże
 

Masaż autorski ma na celu głębokie odprężenie i dodanie sił witalnych, dlatego doskonale sprawdzi się u osób przepracowanych i przemęczonych. Ten rodzaj masażu przynosi wiele korzyści zdrowotnych, a także poprawia samopoczucie. Dodatkowo jest to po prostu bardzo przyjemny zabieg, który pozwala się zrelaksować i odpocząć od codziennych stresów, dlatego warto z niego korzystać regularnie.
Dzięki zastosowanym technikom pobudzone zostaje krążenie krwi oraz limfy, co pozytywnie wpływa na wygląd skóry poprzez jej lepsze ukrwienie i odżywienie. Regularne masaże sprawiają, że skóra staje się jędrna, świeża i pełna blasku. Dodatkowo dzięki masażowi poprawia się wygląd sylwetki, a cellulit ulega zmniejszeniu.

Masaż autorski Creativ zapewnia zmniejszenie napięcia mięśniowego i sztywności, niwelując dolegliwości bólowe i znacznie poprawiając samopoczucie. Ponadto dobrze wpływa na elastyczność stawów i gęstość kości, poprawiając stan całego układu ruchu.

Dodatkowym atutem są wykorzystywane elementu masażu Lomi (stretching) oraz pasywnej jogi. Są to techniki, które polegają na rozciąganiu poszczególnych partii ciała. Dzięki temu poprawia się ich ruchomość, zmniejsza się napięcie mięśni oraz poprawia się ogólny wygląd ciała. Techniki te w połączeniu z przyjemną atmosferą pozwalają na głębokie odprężenie, co sprawia, że masaż autorski efektami przypomina nieco masaż relaksacyjny. Zapraszamy na chwilę odpoczynku i zadbanie o swoje samopoczucie do naszego studia masażu wszystkich mieszkańców .

Wpisy cennika powiązane z ofertą

Zapraszamy do przeglądania pełnego cennika.
Nazwa usługi
Cena
Masaż Autorski z elementami Lomi Nui 60 min.
120 zł
Masaż Autorski z elementami Lomi Nui 90 min.
160 zł
 
 

ul. Pułaskiego 22, Wrocław W pomieszczeniu salonu urody JOANNA

Studio masażu Creativ Wrocław Studio masażu Creativ
ul. Pułaskiego 22
50-446 Wrocław
Godziny pracy Godziny pracy biura
Poniedziałek - środa 900 - 1900
Czwartek - piątek 900 - 1600
Telefon Masz pytania? Zadzwoń:
782 462 049
Mail Kontakt mailowy
gabinet.creativ@gmail.com
Studio masażu Creativ Wrocław
Polityka prywatności
Wykonanie ActivePage.pl